REKOLEKCJE BIBLIJNE

REKOLEKCJE
BIBLIJNE

CAŁA (?) PRAWDA O… EUCHARYSTII

CAŁA (?) PRAWDA O…
EUCHARYSTII.

KIEDY?
1-3 marca 2024 [piątek-sobota-niedziela]
Rozpoczniemy w piątek wieczorem,
zakończymy w niedzielę w południe.
GDZIE?
Klasztor Niepokalanów
DLA KOGO?
Otwarte dla wszystkich (nie tylko dla strefowiczów i kursantów)
KOSZT
Uczestnictwo w rekolekcjach (podobnie jak w kursie) jest bezpłatne

ZGŁOSZENIA I REZERWACJA
Każdy uczestnik powinien osobiście zarezerwować sobie miejsce w Niepokalanowie, w tamtejszym Domu Pielgrzyma. Zgłaszając się tam, należy podać hasło „Eucharystia z o. Ryszardem”

Przypominam, że wasze dotychczasowe maile do mnie wyrażające chęć uczestnictwa nie stanowiły żadną miarą rejestracji.

Zgłoszenia możliwe są od 1 stycznia 2024 roku i będą trwały do ostatniego dnia stycznia lub do wyczerpania miejsc! Miejsc jest sporo, ale jednak w ograniczonej ilości…
W trakcie zgłoszenia macie możliwość wybrania rodzaju pokoju i posiłków (do dyspozycji są pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe; ilość posiłków też zależy od waszej indywidualnej decyzji. Poniżej zamieszczam link do Domu Pielgrzyma, gdzie podany jest cennik za noclegi i za posiłki. Warto się z nim zapoznać

INFORMACJA DLA MNIE
Po zgłoszeniu się w Domu Pielgrzyma w Niepokalanowie, prześlijcie do mnie, na adres Stref Wiary [ studio@strefywiary.pl ], informację potwierdzającą waszą rezerwację.
W mailu proszę podać dane: imię, nazwisko, adres mailowy (ewentualnie miejscowość i numer telefonu) – to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku uczestników spoza naszego grona. Potrzebuję tych danych, aby kolejne komunikaty dotyczące rekolekcji rozsyłać już tylko do zainteresowanych.

Przekażcie te ustalenia osobom, które są spoza naszego grona Stref Wiary, a o których wspominaliście, że są zainteresowane rekolekcjami. Jeśli uznacie za stosowne, możecie rozsyłać słowa zachęty dalej.


Pozdrawiam po franciszkańsku…
i proszę o modlitwę za siebie nawzajem, aby to kolejne spotkanie ze słowem Bożym było dla nas wszystkich owocne i skuteczne.

W przypadku pytań lub wątpliwości – piszcie na adres studio@strefywiary.pl
 
o. Ryszard Wróbel OFMConv